CULTURE TREND

Берлінський стиліст Франк Вільде, співачка Кола, NK, Тімур Мірошниченко та інші одягнули особливе худі-антистрес

Дві сестри – Інна та Ліза Руденко – з початком повномасштабного вторгнення активно відшивають одяг та бронежилети для військових на своєму виробництві бренду одягу “Hey Sis!”. Об’єднавши свої зусилля з психологинею Оленою Шершньовою, дівчата вирішили створити особливе худі-антистрес.

Команда “Hey Sis!” презентувала функціонал такого худі, який може допомогти підтримати спокій та відновити емоційну рівновагу – якщо немає можливості одразу звертатися до психолога. Завдяки своїм терапевтичним функціям, худі-антистрес допомагає знизити рівень стресу і тривоги, адже має спеціальні елементи, які надають додаткову сенсорну стимуляцію — дієвий інструмент для зменшення тривожності в короткостроковому моменті.

Худі-антистрес. Так називається наша нова колекція. Напевно найважливіша з усіх, що ми коли-небудь створювали. Ми зробили особливий одяг. Його можна назвати емоційним, сенсорним, емпатичним, терапевтичним, тактильним… Але зрештою в його основі є лише одне почуття — любов, бажання захистити найближчих і трохи себе” – зазначають у “Hey Sis!”

При створенні худі, автори проєкту також врахували і функцію різних кольорів для заспокоєння, обравши три основних гами: смарагдовий – спокій та медитація; темно-синій – концентрація так колір капучино – релакс та розслаблення.

Серед шести технік, запропонованих психологинею Оленою Шершньовою на худі-антистрес:

  1. “Квадрат дихання” для повернення спокійного емоційного стану,
  2. “Повернення в “тут і зараз” при панічних атаках та тривожних станах,
  3. “Відновлення віри в себе та майбутнє” у той час, коли підступила зневіра,
  4. “Сенсорна прокачка мозку”,
  5. “Одягни настрій” при роботі з установками та підсвідомим налаштуванням на гарний лад,
  6. “Баланс “напруження-розслаблення” при стресі та нервовому збудженні.

Детальна інформація про кожну техніку

Разом з тим, колекція “худі-антистрес”  — це стильні речі, які приємно носити щодня”.  До прикладу, намистини. Дерев’яні, не покриті жодним фарбником. Приємні на дотик і теплі. Вони вільно рухаються на мотузці, їх можна торкатися будь-де і будь-коли, переплітати між собою, зібрати в намисто і навіть розмалювати. На спині худі розміщені справжні “кишені-обійми”, призначені для вашої близької чи коханої людини, дітей та друзів.  Для виживання людині потрібно, щоб її обнімали 4 рази на день, 8 раз — для підтримки, і 12 — для особистого зростання та розвитку”. Це стверджує американська психологиня Вірджинія Сатир. То ж, автори “худі-антистрес” врахували і цей важливий факт для підтримки ментального здоров’я Українців.

До підтримки проєкту долучилися українська співачка  NK (Настя Каменських),  Kola, Тімур Мірошниченко з дружиною Інною, німецький дизайнер Франк Вільде, телеведучий Олексій Суханов та інші.

До слова, згідно з останніми дослідженнями Gradus Research Company, які проводилися у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської, 71% респондентів відчувають стрес або тривогу, здебільшого це жінки та молодь. Щодня кількість українців, які переживають тривогу і страждають від панічних атак, збільшується.

Прокрутка до верху