CULTURE TREND

Дебютний трек Katarina про повагу та любов до себе

Дебютний трек Katarina про повагу та любов до себе

Співачка Katarina презентує свій перший сольний трек “1аз, 2ва, 3ри”, головним меседжем якого є самоповага та любов до себе.

Дебютний трек Katarina про повагу та любов до себе

Після успішної премʼєри дуету з відомим українським сонграйтером Потапом синглу “Рай де?“, який зайняв 23 сходинку в трендах YouTube та отримав позитивні відгуки у слухачів, Katarina презентує свій перший сольний трек “1аз, 2ва, 3ри”. Зведення треку відбувалось на професійній студії США.

“Коли я розповіла історію свого невзаємного кохання Потапу, то ми вирішили взяти цей досвід за основу треку. Адже багато жінок перебувають у стосунках, де майже кожна переживала болісне розставання.” – ділиться Katarina.

Підтримати і мотивувати інших жінок, ніколи не опускати руки, не втрачати віру в себе та свої сили, продовжувати рухатися вперед та ставати кращою версією себе — це головний посил треку.

“Ця пісня відображає мої особисті переживання, адже кожен з нас хоча б раз переживав емоції розставання. Та попри біль, ми йдемо далі. Важливо пам’ятати, що навіть у складних життєвих обставинах — ми маємо себе. Сподіваюсь, цей трек стане нагадуванням, як важливо відчувати і цінувати власну унікальність та силу,” – ділиться виконавиця.

“1аз, 2ва, 3ри” – це не лише пісня про самоповагу, але й про важливість відданості самому собі. В умовах, коли ми часто забуваємо про себе, цей трек нагадує, що справжня краса починається всередині нас. Цей трек про любов до себе, навіть у важкі моменти, коли серце розбите.

Нагадаємо, що Katarina з дитинства займається вокалом та була переможницею багатьох вокальних конкурсів. Мріяла стати професійною співачкою, але ніяк не наважувалась. І от сьогодні вона радує слухачів своїми треками.

Прокрутка до верху