CULTURE TREND

Dina O’NAIR – нове ім’я в українській музиці! Прем’єра синглу «Брате»

Dina O’NAIR – нове музичне ім’я в Україні. Співачка, чиє захоплення музикою походить із дитинства і родинного кола. «Музика зі мною, відколи себе пам’ятаю» – саме так описує сама виконавиця свій музичний шлях.

Змалечку Dina O’NAIR грала на фортепіано й гітарі, на слух підбирала ноти й імпровізувала, придумувала власні теми й записувала їх на старенький касетний магнітофон. Все життя  співала скрізь, де була нагода – від будинку дитячої творчості й районних фестивалів до кавер-бендів у більш дорослому віці, де співала здебільшого рок і рок-н-рол.

Власна музика завжди була мрією, яка йшла крізь роки. З початком війни саме власні пісні стали терапією, можливістю пережити ті жахи, що увірвались у життя. У своїх піснях Dina O’NAIR віднаходить себе, крізь слова й музику розповідає про власний світ і ділиться емоційними переживаннями.

Дебютна робота «Брате» – це сумна й емоційна історія про втрату. Пісня була написана за трагічних обставин і присвячена пам’яті реальної людини, брата авторки й виконавиці пісні, життя якого, разом із життями інших цивільних, забрав ворог під час окупації міста Ірпеня в березні 2022 року. Текст був народжений тижнями довгих пошуків, переживань і сподівань побачити брата живим, та, на жаль, ця історія закінчилася сумно. Цей реліз має важливу мету – поділитися історією і зберегти пам’ять про брата, а також підтримати всіх, хто втратив близьку людину через війну. Доки ми їх пам’ятаємо, вони з нами.

З часом планується випуск відеороботи на пісню, тож слідкуйте за офіційними каналами Dina O’NAIR.

Зараз співачка працює ще над кількома піснями в жанрі софт-рок, які вже скоро побачить світ. Співачка підтримує ЗСУ, бере участь у благодійних музичних заходах на підтримку збору коштів для армії і волонтерів.

Прокрутка до верху