CULTURE TREND

Донька співака Павла Табакова розвернула крісла усіх тренерів у польському “Голосі. Діти”

12-річна Анастасія Табакова, донька відомого українського співака та композитора, переможця телепроектів “Голос країни” і “Шанс”, під час сліпих прослуховувань обернула крісла усіх тренерів у польському телепроекті THE VOICE KIDS (“Голос. Діти”) та здобула прізвиська Анастасія-снайперка – за уміння торкатися сердець своїм голосом.

«Я би хотіла піти слідами свого тата на «Голосі» та дійти до фіналу конкурсу. Бо коли вже щось розпочинаю – уже не відпущу», – сказала Анастасія Табакова в інтерв’ю польському телеканалу TVP2.

12-річна Настя розпочала свідомо займатися вокалом лише два роки тому. Раніше мріяла про акторську кар’єру, але пріоритети змінилися у 2022-му – після запису патріотичної пісні «То Україна!» у дуеті зі своїм відомим татом Павлом Табаковим (композиція зібрала мільйони прослуховувань). Співак, окрім титулів переможця двох популярних телепроектів “Голос країни” та «Шанс», є також автором мюзиклів і креативним директором Творчої школи, де і навчається вокалу його дочка.

На польський “Голос. Діти” у цьому сезоні надійшло понад 7 тисяч заявок. Тож у юної українки Анастасії Табакової була неабияка конкуренція. Тим не менше, дівчинка дійшла до етапу телевізійних прослуховувань наосліп, успішно пройшла їх і продовжує участь у шоу.

На THE VOICE KIDS Настя не тільки бореться за перемогу, а й намагається нагадувати про Україну усіма доступними шляхами. Так, знаючи, що юна українка любить малювати, організатори телешоу попросили її створити малюнок на тему дружби між Україною та Польщею. Настя зобразила не просто дружбу між двома народами, а й потребу відбиватися від чорного вороння, яке кружляє над нашими країнами. А за кулісами проекту у Варшаві дівчинка разом із татом співали українських пісень, чим знову і знову розтоплювали серця творців, учасників та вболівальників “Голосу”. 

Сліпі прослуховування позаду. Анастасія Табакова – у команді популярної польської співачки Cleo. Наразі триває підготовка до вокальних батлів. Тримаймо кулаки за нашу україночку!

Виступ Анастасії Табакової на сліпих прослуховуваннях THE VOICE KIDS у Варшаві:

Прокрутка до верху