CULTURE TREND

DZIDZIO, Надія Мейхер та В’ячеслав Бабенков у трейлері нової української життєвої комедії «Дон Жуан із Жашкова»

Компанії Kristi Films та Ukrainian Producers Hub презентували трейлер української життєвої комедії “Дон Жуан із Жашкова”. Прем’єру стрічки в кінотеатрах заплановано на 4 січня 2024 року.
Проєкт створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно, дистриб’ютор – B&H Film Distribution Company.
Синопсис: Женя Горобчик – київський фотограф родом із Жашкова, якого ну дуже люблять жінки. Він шукає роботу, але випадково знаходить нове кохання. У Жені вже є дружина і син, а ще колишня дружина й купа інших проблем. Він розривається між ними й вирішує, що краще вже під поїзд, ніж так далі жити… якщо, звичайно, життя не підкаже неочікуваний секрет щастя!
Віктор Буток, режисер-постановник, сценарист: “На початку* ми багато говорили з Юрієм Мінзяновим (продюсер, засновник Kristi Films) про те, яким повинен бути фільм, зокрема, з яким післясмаком має вийти глядач після перегляду. Я тішився, що Юрій хотів позитиву, оптимізму. Зараз важко прогнозувати реакцію глядача, бо все навколо кардинально змінилося після 24 лютого 2022 року. Але все ж сподіваюся, що фільм надихатиме частіше обіймати своїх близьких, знаходити в собі сили казати “ні” токсичним відносинам та міняти щось в житті на краще, щоб нарешті знайти СВОЄ щастя”.

DZIDZIO, Надія Мейхер та В’ячеслав Бабенков у трейлері нової української життєвої комедії «Дон Жуан із Жашкова»

Фільмування відбувалося до початку повномасштабного вторгнення.
Головну роль у стрічці за однойменною п’єсою Оксани Гриценко виконав В’ячеслав Бабенков. Жінок, які люблять або колись любили Женю Горобчика, зіграли акторка, співачка та телеведуча Надія Мейхер та зірка “Спіймати Кайдаша” Антоніна Хижняк. Також ключові ролі у стрічці виконали Михайло Хома (DZIDZIO), Роб Фельдман (“Вбиваючи Єву”), Роман Ясиновський (“Довбуш”, “Мирний-21”, “Снайпер. Білий Ворон”), Даяна Кульбіда, Наталка Кобізька, Олег Карпенко, Максим Максимюк, Олександр Іванов та інші.

Жанр: життєва комедія
Виробництво: Kristi Films та UPHUb за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури та інформаційної політики України.
Продюсери: Юрій Мінзянов, Дмитро Мінзянов
Сценаристи: Оксана Гриценко, Віктор Буток
Режисер-постановник: Віктор Буток
Оператор-постановник: Ілля Михайлусь
Художник-постановник: Марина Пшеничникова
Режисер монтажу: Андрій Гулянич
Художник по костюмах: Наталя Стєпанєєва
Художник із гриму: Марія Петровська
Кастинг-директорка: Ольга Клименко
В головних ролях: В’ячеслав Бабенков, Надія Мейхер, Михайло Хома (DZIDZIO), Антоніна Хижняк, Роман Ясіновський, Даяна Кульбіда, Наталка Кобізька, Роб Фельдман, Олег Карпенко, Максим Максимюк, Олександр Іванов.

Прокрутка до верху