CULTURE TREND

Експерт пояснив, чому російській армії не вдалося швидко захопити Авдіївку

Експерт пояснив, чому російській армії не вдалося швидко захопити Авдіївку

Експерт пояснив, чому російській армії не вдалося швидко захопити Авдіївку

Він зазначив, що пізніше ЗСУ точно не могли вийти з Авдіївки, адже не було, куди зволікати.

Експерт проаналізував рішення про виведення ЗСУ з Авдіївки / facebook.com/GeneralStaff.ua

Ворогу не вдалося швидко просунутися в Авдіївці, оскільки був збитий темп його наступальної операції. Тому загалом, українські війська, які боронили це місто, виконали задачу.

Таку думку в інтерв’ю УНІАН висловив керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко. “Коли ворог посунув величезними силами, з повною домінацією в повітрі, звичайно, враховуючи постійне знаходження під авіаударами та загрозою оточення, рішення про вихід було абсолютно правильне. Це було прогнозовано. І було лише питанням часу, коли це мало статися”, – пояснив ситуацію експерт. 

Він зазначив, що пізніше ЗСУ точно не могли вийти з Авдіївки, адже не було, куди зволікати. “Думаю, що рішення про відхід готувалося. Можливо, розглядався ще варіант флангового контрудару, аби зняти тиск з північного флангу. Але, враховуючи небезпечність такого сценарію, було ухвалено рішення виходити”, – сказав він. 

Відео дня

Читайте також:

Мусієнко підкреслив, що Авдіївка не була фортецею, як Бахмут. “Зникло уявлення, що ми не можемо відійти. І це дуже добре: ми маємо відійти від ставлення до міста як фортеці, від якої не можна відійти. Варто розуміти, що оборонна війна передбачає вихід з певних оборонних рубежів і відхід до інших. Тому у нас і готувалися певні лінії, щоб було розуміння, що робити, в разі виходу з Авдіївки”, – акцентував експерт.

Вихід Сил оборони з Авдіївки

17 лютого командувач оперативного угруповання військ “Таврія” Олександр Тарнавський повідомив, що українські сили вийшли з Авдіївки на заздалегідь підготовлені позиції. 

Тарнавський повідомив, що “декілька наших бійців” потрапили в полон під час спроби прорватися на безпечніші позиції.У 3-й штурмовій бригаді також визнали поодинокі випадки потрапляння в полон, але запевнили, що на рівні відділень, взводів та підрозділів таких випадків не було.

Вас також можуть зацікавити новини:

Adblock test (Why?)

Прокрутка до верху