CULTURE TREND

GEREGA переспівала Rockin’ Around the Christmas Tree та розповіла історію різдвяного хіта

Тінпоп співачка GEREGA презентує власний кавер на світовий різдвяний хіт Rockin’ Around the Christmas Tree. Пісня стала популярною завдяки виконанню Brenda Lee. Символічним є те, що американська виконавиця вперше заспівала цей у 14 років, будучи майже одноліткою GEREGA.

«Зізнаюся, історію успіху цієї пісні дуже надихнула мене. Уявити тільки, що дівчинка-підліток заспівала одну з найголовніших різдвяних пісень світу. Я вирішила їй дати новий подих, додати рокових ноток, аби зробити цей кавер більш «своїм», адже це моя улюблена святкова композиція», – підкреслила співачка.

Музичним продюсером каверу виступив учасник гурту GREENJOLLY, аранжувальник Роман Калин. Саме його гітарне соло слухачі можуть почути у кульмінаційній частині треку.

Співачка сподівається, що її кавер потрапить до плейлистів багатьох користувачів та створюватиме святковий настрій. Щодо власних сімейних традицій відзначання Різдва, GEREGA говорить, що ці святкові дні вона проводить з родиною: батьками та братами.

«Для нашої сім’ї Різдво – це дуже тепле свято. Попри усі справи, ми проводимо цей день разом. Авжеж, останні роки це більше схоже на данину традиціям. Адже розуміємо, що найголовніше свято попереду – це наша Перемога. Проте все одно намагаємося у Різдво повірити в диво. Наче ми знову живемо у мирі та злагоді», – зазначила GEREGA.

Співачка вітає українців з прийдешнім Різдвом та Новим роком та бажає гарної музики навколо. Та додає: «Підтримуйте українську музику. Знайомтеся з творчістю молодих артистів, поширюйте, будьте в контексті. Бо це надважливого для сучасного культурного розвитку».

Прокрутка до верху