CULTURE TREND

GROSU випустила саундтрек подружнього життя

Українська співачка GROSU презентує чуттєвий та романтичний кліп на новий трек “Туман”.

Це відверта розповідь про почуття, що рятують, надихають і дарують віру навіть у найважчі часи. У пісні поєднались глибокий тембр, влучні рими й ласкаві ритми. Трек відкриває нові глибини таланту співачки та її особистих переживань. 

За словами GROSU, лірична композиція довгий час чекала свого виходу: 

“Хочу цей трек подарувати всім закоханим чоловікам та жінкам нашої країни. Ця пісня символізує кохання, тепер і моє також. Хочу, щоб вона асоціювалась в першу чергу з щастям, весіллям та з найпрекраснішим почуттям у світі – коханням”. 

Символічно, що вперше пісня “Туман” прозвучала саме на весіллі: 

“До мене звернулась пара, які є прихильниками моєї творчості. Іх романтичний настрій настільки перекликався з піснею «Не туман», що я зрозуміла настав час випускати трек саме зараз”.

Побачивши тоді реакцію на трек присутніх, GROSU зрозуміла, що “Туман” може стати саундтреком подружнього життя багатьох. Тож, і відеороботу до нього зробила особливу. У кліпі співачка постала в кількох романтичних  образах. Один з яких – весільна сукня. Фрагменти кліп ще до офіційного виходу треку викликали багато питань у шанувальників і у пресі щодо особистого життя виконавиці. На усі провокативні питання GROSU дала відповідь. Артистка інтригує: 

“Чи правда я вийшла заміж або ж це підготовка до заміжжя, чи просто зйомки кліпу, покаже час. Сьогодні я хочу це залишити собі, але вже скоро поділюсь з вами більше. Проте за мене говорять мої пісні”.  

Прокрутка до верху