CULTURE TREND

Голос молодого покоління, VLADA K, стала співавтором своєї нової пісні “ЗМІНИ”, яка дивує своїх прихильників недитячими сенсами

Голос молодого покоління VLADA K стала співавтором своєї нової пісні під назвою “ЗМІНИ”, прем’єра якої відбулася 9 лютого.

У ній співачка торкається важливого періоду, що настає у кожного її слухача у житті, період «змін», період дорослішання. Влада ділиться з усіма важливою для неї темою почуттів, притаманних її віку, темою нових виборів та очікування прекрасного майбутнього.
У виконанні цієї дуже молодої артистки виявляється неймовірна емоційна глибина та розуміння суті змін у її підлітковому житті. Здавалося б, що проста реальність нової школи та коридорів перетворюється на поетичний експрес, де кожне слово пронизане вагою
Дівчина переконана, що на кожного в майбутньому чекають найкращі часи:
«Так хвилююче презентувати вам свою нову пісню, адже я вперше стала співавтором і вклала в рядки всі свої почуття…Я щиро бажаю, щоб зміни у житті кожної людини не лякали її і не впливали на те, як любить вона своє життя. Щоб кожен пам’ятав, що незалежно від змін, попереду на нас чекають найкращі часи!», — зізнається VLADA K.
Прослухати нову пісню “ЗМІНИ” можна на всіх музичних платформах.

Прокрутка до верху