CULTURE TREND

Гурт TVORCHI представив пісню “Два озера повні сліз” у власному прочитанні, яка стала однією з саундтреків фільму “Я, “Побєда” і Берлін” за мотивами повісті Кузьми Скрябіна

Топові українські виконавці записали 16 кавер-версій хітів легендарного українського музиканта Кузьми Скрябіна.

Усі вони склали унікальний саундтрек художнього фільму  «‎‎Я, “Побєда” і Берлін» за мотивами однойменної повісті Андрія Кузьменка.  Побачити картину в кінотеатрах можна буде з 14 березня 2024 року.

Гурт TVORCHI: «Нас давно вражала творчість Андрія Кузьменка. Він справжня легенда, унікальний музикант, якого зараз не вистачає.

«Два озера повні сліз» — пісня, яка переповнює смутком, любов’ю та дуже тендітною пристрастю. Вона, як подорож на тій самій «Побєді», про яку писав Кузьма. Слухаєш пісню, і ніби їдеш з точки А в точку Б, відкриваючи для себе нове. В ній немає класичної структури, тому ця меланхолійна «поїздка» щоразу приносить нові емоції.

Це по-особливому важлива робота для нас. Ми любимо зосереджуватися на емоціях у нашій творчості, тому ми ретранслювали всі почуття, які були в оригіналі у нашій варіації. Сподіваємось, у нас усе вийшло».

Фільм “Я, “Побєда” і Берлін” особливий для будь-кого, хто був до нього дотичний на різних етапах – від початку фільмування до прем’єри в кінотеатрах. Творці стрічки мають на меті не лише занурити глядачів в атмосферу років, коли відбулося становлення улюбленця мільйонів українців – Кузьми Скрябіна, а й вкотре наголосити на актуальності та значущості його творчості та донести важливу та щиру історію для глядача.

Важливою місією продакшену також є співробітництво з Фондом ім. Кузьми Скрябіна, адже свою частку прибутку в фільмі після національного кінотеатрального прокату й після необхідних відрахувань, продюсери планують передати на потреби фонду для допомоги в захисті держави.

https://orcd.co/dva_ozera_povni_sliz

Прокрутка до верху