CULTURE TREND

“Я жила у формі татуювання на його руці”. Солістка Vivienne Mort виконала пісню на вірші поета Кривцова, який загинув на війні. Відео

Вона присвятила пісню пам’яті Кривцова.

“Нещодавно на донецькому фронті смертю героя загинув Максим Кривцов – поет, фотограф, військовий, доброволець із 2014 року. Йому було 33. Ми були знайомі. Я жила у формі татуювання на його руці. Подруги Максима надіслали мені повну збірку його віршів. Перший вірш я прочитала, другий заспівала – вийшла пісня”, – написала Заюшкіна в Instagram.

Контекст

Кривцов був учасником Революції гідності у 2013–2014 роках. 2014 року став добровольцем і приєднався до лав Національної гвардії, йдеться у його біографії на сайті видавництва “Наш Формат”, де він видав свою книжку “Вірші з бійниці”.

Згодом він працював у Центрі реабілітації та реадаптації учасників АТО й ООС, а також у Veteran Hub. Після повномасштабного вторгнення росіян 2022 року повернувся на фронт.

Також його вірші входили до збірок поезії “Там, де вдома” (2019 рік), “Книга Love 2.0. Любов і війна” та “Поміж сирен. Нові вірші війни”, які вийшли друком 2023 року.

Пісні на вірші Кривцова виконує український музичний гурт Yurcash (“Юркеш”) – “Панівна висота”, “Він в ЗСУ, вона в ТрО”, “Жовтий скотч”.

7 січня 2023 року український письменник Любко Дереш повідомив про загибель Кривцова.

Adblock test (Why?)

Прокрутка до верху