CULTURE TREND

“Янголом” – нова пісня про кохання гурту Kalush Orchestra 

“Янголом” – нова пісня про кохання гурту Kalush Orchestra 

Нова пісня гурту – гімн любові та відданості та справжня подорож у світ почуттів.

“Янголом” – нова пісня про кохання гурту Kalush Orchestra 

Після успіху пісні “Це любов”, яка продовжує триматися на перших сходинках українських чартів і набрала вже понад 2,6 млн переглядів, Kalush Orchestra випускає вже другий трек в оновленому форматі. В кінці минулого року гурт заявив, що перебуває в процесі трансформації – як у візуальному, так і в музикальному сенсі. Нова пісня продовжує розкривати учасників гурту та знайомить ближче з їх внутрішнім світом.  

“Наша нова пісня “Янголом” розповідає про одне з найсильніших почуттів у світі – кохання. Де ангел символізує кохану людину, без якої життя втрачає сенс. Ми сподіваємось, що вона знайде відгук у вашій душі та встряне в грудях, як та стріла з пісні”, – коментує реліз Олег Псюк. 

В пісні “Янголом” вдало поєднано народний стиль виконання Тимофія Музичука, одного з солістів гурту, з сучасним звучанням, що дало змогу створити такий мелодійний та емоційно насичений трек.

Текст пісні наповнений метафорами, створюючи образ янгола, який став не лише невловимим символом кохання, але й суттєвою частиною героя треку. Стріла, що встряла в груди, стала символом нестримності почуттів, неймовірної тяги один до одного. Це не лише пісня про кохання, але й про те, як воно змінює життя, роблячи його яскравішим. 

Пісня вийшла разом з лірик відео, де артисти були представлені в нових образах, які створила стилістка Анастасія Велегура.

Трек “Янголом” вже доступний на всіх музичних платформах.

Прокрутка до верху