CULTURE TREND

“Є нюанс”: експерт пояснив, як росіяни надалі використовуватимуть дрони “Ланцет”

Аналітик стверджує, що наші підрозділи адаптувалися до цієї загрози і 80% “Ланцетів” збиваються.

"Ланцет" - це дорогий засіб ураження порівняно з FPV-дроном / фото wikipedia.org

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко заявив, що в середньому за добу російські окупанти запускають до 10 баражувальних боєприпасів “Ланцет”. Відповідно, середній показник на місяць застосування “Ланцетів” – це 250 одиниць.

Аналітик стверджує, що при цьому наші підрозділи адаптувалися до цієї загрози і 80% “Ланцетів” збиваються.

“З одного боку, станом на березень 2024 року показник знищення ББ “Ланцет” зріс, комплекс заходів протидії збільшив ККД, а прогнози низки аналітиків, які “не мають аналогів у світі”, про тисячу й мільйон тисяч “Ланцетів”, цілком логічно, що не справдилися. Але є нюанс”, – написав він.

Відео дня

За його словами, “Ланцет” – це дорогий засіб ураження порівняно з FPV-дроном, і виробництво його є значно меншим у добовій і місячній апроксимації порівняно із застосуванням комерційних дронів. Тільки кількісне співвідношення 1 до 15.

“Це підтверджує той факт, що FPV-дрони в ближньому радіусі стануть основним засобом ураження з повітря, а ось ББ “Ланцет” залишатимуться обмеженим засобом ураження в середній зоні”, – додав експерт.

Виробництво дронів у РФ – деталі

Росіяни виклали фото і відео складання дронів-камікадзе “Герань-2”, більше відомих як “Шахеди”. На це звернув увагу військово-політичний оглядач Олександр Коваленко.

Експерт зазначив, що на відео присутня не вся готова продукція, а лише один з етапів складання БПЛА. Що цікаво, в одному ряду знаходяться дрони різного ступеня готовності.

Вас також можуть зацікавити новини:

Adblock test (Why?)

Прокрутка до верху