CULTURE TREND

Осучаснений погляд на український одяг. Речі, що піклуються про вас та природу

Цією весною, український sustainable бренд жіночого одягу You are Unique – презентував свою першу колекцію – “Сильна та Квітуча”. Ця колекція натхнена відчуттям витонченості, природньою красою та унікальністю кожної жінки.

В колекції використовуються натуральні та екологічні сертифіковані тканини, які завдяки своїм властивостям забезпечують комфорт та піклуються про ваше тіло, а також є безпечними для навколишнього середовища з моменту вирощування до моменту утилізації. 

Колекція переосмислює спадок українського костюму на новий лад, символізм українського побуту, робить його осучасненим та модернізованим. Міцні та щільні за своєю структурою тканини – говорять про сильний дух та силу волі прекрасної половини, а одна з відправних точок колекції – український петриківський розпису – про квітучість та різнобарв’я кожної жінки.

“Сучасна жінка поєднує в собі багато якостей, переваг та цінностей, вона повинна пам’ятати, що кожна версія її – унікальна. Тому цією колекцією хотілось підкреслити усю багатогранність жінок, їх неповторну красу”, – говорить засновниця бренду Христина Матвієнко. 

Ця колекція створена для сучасної жінки, яка в шаленому ритмі життя, встигає турбуватись про себе, сім’ю і точно знає як виглядати неперевершено будь-де та будь-коли.

Основною ідеєю лукбуку було показати усю красу жінки в оточенні природі, розкрити її ніжність та внутрішню красу, показати якість пошиву та натуральність тканин.

Дизайнер: Христина Матвієнко @khrystyna_5115

Фотограф: Kostruba Ivan @fresh.brand_

Волосся та Макіяж: Larisa Gavrilenko @larisa_gavrilenko

Продакшн-асистенти: Yekymova Anastasiia @iconasteysha, Anna Horelisheva @naaansy.y 

Моделі: Bilous Yulia shpilya.yu, Logvin Evgenia eloogvin 

Прокрутка до верху