CULTURE TREND

Євробачення 2024: YAKTAK представляє кліп на конкурсний трек з яким побореться за право представляти Україну на пісенному конкурсі

За 2023 рік YAKTAK став справжньою сенсацією в світі поп-музики. Співак став виконавцем №1 за версією Spotify, здобув нагороди на преміях: MUZVAR – “Найкращі нові імена поп-музики”, MEGOGO MUSIC AWARDS – «Нова хвиля поп-музики», Culture Awards 2023 – «Хіт року». За півроку виконавець провів більше 150 концертів, з яких понад 2 млн гривень відправив на ЗСУ.


Сьогодні YAKTAK представляє кліп на конкурсний трек “LaLaLa”, з яким побореться у фіналі Нацвідборі за право представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі у Швеції.
“LaLaLa” – це драйвовий, танцювальний трек про вічне. Про героя, який прагне кохання, але зіткнувся з невзаємністю. Пісня виконана в незвичному стилі для співака, тому він точно вас здивує.
“Євробачення – це моя мрія дитинства. Коли я тільки починав співати, я дивився конкурс і уявляв себе на його сцені.
Я постарався зробити крутий, запальний трек. Зробив все можливе від себе і вклав всю свою душу і внутрішній вогонь. Я зробив такий хук, щоб пісня запам’ятовувалась одразу і вся Європа наспівувала її. В “LaLaLa” є справжня, щира українська енергія. І також, найголовніше, Євробачення це моя можливість ще більше допомагати ЗСУ”, – коментує YAKTAK
Нагадаємо, що фінальний етап національного відбору запланований на 3 лютого 2024 року та відбудеться у формі телевізійного концерту. Як і у попередні роки, переможця чи переможницю визначать шляхом голосування журі та глядачів. Глядачі голосуватимуть у додатку “Дія”.

Прокрутка до верху