CULTURE TREND

IKSIY та SESTRA презентують нову пісню “Why Do You Cry”

Українська народна музика та сучасність об’єднуються в чарівній колаборації між гуртом SESTRA і саундпродюсером IKSIY (Андрій Ігнатченко).

Пісня “Why Do You Cry” – це зустріч двох світів, де сучасні ритми зливаються з традиційним саксофоном та українським народним фольклором. А поєднання народного тексту з авторським, стало вже фірмовою фішкою для IKSIY та SESTRA.

За словами гурту SESTRA, пісня “Why Do You Cry” створена як відповідь на сучасну музичну сцену, де прекрасно вписуються відчуття, які виражені через саксофон та українським фольклор. Гурт додав свою унікальну глибоку співочу енергію, створюючи мелодійний мікс.

“Why Do You Cry” вже полюбився слухачам, як на концертах гурту SESTRA так і в тік-тоці, де трек зібрав вже більше 2-х мільйонів переглядів.

IKSIY, який є саундпродюсером гурту і музикантом, погоджується з ідеєю, що музика повинна поєднувати різні стилі та культурні впливи. Його робота з саксофоном і використанням українських народних мелодій надають пісні “Why Do You Cry” особливе звучання.

Трек створює атмосферу, де сучасні звуки поєднуються з корінням та традиціями, які вбачаємо в музичній спадщині України. “Why Do You Cry” – це погляд на музику майбутнього, яка шанує своє минуле.

Реліз пісні відбувся на всіх основних музичних платформах, і слухачі вже зараз можуть почути, як сучасність і народна спадщина поєднуються в єдиному музичному міксі.

Прокрутка до верху