CULTURE TREND

INTUITS — Don’t Play with Me: трек про особисті кордони та небезпеку їх перетину

Український проєкт INTUITS з лидером гурту Артемом Карапетяном представляють перший у 2024 році сингл — Don’t Play with Me.


Еклектичний трек розповідає про стосунки людей і вже за традицією записаний за участю народних інструментів з використанням електронних бітів. Так в пісні можна почути вірменський дудук, гітари, бас-гітару, електронні ударні та клавішні.

Головною ліричною темою майбутнього хіта є стосунки людей. Артем Карапетян та співавтори досліджують одну конкретну тему — перетин особистих кордонів: «Ми написали трек про ситуації, коли інші люди лізуть в душу, не питаючи «а чи потрібно це іншій людині?»,— пояснили музиканти.
INTUITS доносять до слухача один конкретний меседж, який добре зрозумілий кожній дорослій людині: «Ми закликаємо більш серйозно ставитися до внутрішнього світу людини», – відзначила команда.
Трек стосується кожного, але особливо гостро його сприйматимуть люди, які розірвали відносини з колишніми коханими саме через те, що ті не поважали їх внутрішній світ та відносилися до нього,(?) як до особистої власності: «Можна ще сказати, що пісня присвячена «колишнім»” — додав Артем Карапетян.
Перший варіант пісні був створений фронтменом гурту Артемом Карапетяном ще у 2020 році у Єгипті в час пандемії. Тоді музикант не мав можливості поїхати назад додому, тому що у світі панував страх через вірус. Саме під впливом цих подій народилась пісня “Don’t play with me”. Єгипетська пустеля, куди фронтмен часто ходив співати, також дуже сильно надихнула на цей трек.
Ідея створення саме такого звучання виникла від бажання зміксувати драматичний рок з «тяжкими» гітарами і вірменську дудку зі східними нотками.


INTUITS зробили трек, який переносить слухача в інший світ та дає можливість відволіктися від реальних проблем, потанцювати та помріяти. Трек створює особливий настрій та має чіткий меседж: “Відносьтеся до внутрішнього світу і особистого простору людей більш серйозно і думайте про наслідки, якщо цим знехтувати”, – зазначив автор треку Артем Карапетян.
Особливий трек на важливу для кожного тему доступний для прослуховування на всіх стримінгових платформах!

Прокрутка до верху