CULTURE TREND

INTUITS — Love Me two Times: пам’ятай, що справжнє кохання не вмирає

Це мелодійний поп-рок та рідка пісня про кохання, яка має мажорні нотки та змушує людей відчувати позитивні емоції у ці буремні часи.

Відео має основний сюжет, який розкриває зміст пісні: «Якщо почуття справжні, то вони завжди з тобою, а відносини з коханою людиною можуть відновитися та навіть стати кращими, якщо ти не зраджуєш своїх емоцій», — розповідають артисти.

Головний герой кліпу — натхненний засновником та лідером гурту Артемом Карепетяном. Він музикант та художник, який ніяк не може забути свою колишню дівчину. Розраду він шукає в малюванні, але в кожній картині все одна є вона — кохана. Герой приходить на їхнє з коханою колишнє улюблене місце для того, щоб писати її портрет та неочікувано знаходить розв’язання проблеми — дівчина прийшла на те саме місце, побачила його і не помітно підійшовши, обійняла його.

«Це трошки гіперболізований, але доволі реалістичний сюжет. Якщо, ви справді когось любили, то ці почуття неможливо вбити. Другий шанс у стосунках – реальність. Часто буває так, що іншим разом відносини становляться кращими та теплішими, бо ви вже наробили помилок та усвідомили, настільки ви важливі один до одного», — розповідають хлопці з INTUITS.

Прокрутка до верху