CULTURE TREND

INTUITS — «Шах і Мат»: трек, для людей, які прагнуть собі щастя

Гурт INTUITS продовжує випускати нові хіти, які стали частиною майбутнього альбому проєкту, що швидко набирає популярність серед любителів новітньої української музики по всьому світу.

Трек «Шах і Мат» має довгу історію та багато років чекав на зустріч зі слухачем. Датою створення проекту Intuits можна вважати 2016 рік. В тому ж році і почалася робота над піснею «Шах і Мат». За ці роки гурт працював над створенням власного унікального саунду.

За 8 років пісня постійно дороблювалась і зазнала багато змін, які допомогли зробити з треку крутий продукт, який качає максимально широку аудиторію. Варто зазначити, що незмінним залишився текст, який лідер гурту Артем Карапетян написав ще у 2012 році.

Лірика INTUITS має чіткі меседжі, які повинні допомогти слухачам у різних життєвих ситуаціях.  «Трек Шах і Мат» — не виключення. Цінуйте те, що є. І тих, хто вас поважає і любить» — розповіли хлопці.

Цей трек, напевно, один з найбільш позитивних та драйвових в кар’єрі гурту: «Пісня перенесе вас в енергійний і радісний настрій. Під цей трек особливо класно буде кататися по місту та забувати про усі проблеми», — певні автори.

Прослухати трек, який сподобається усім людям, які бажають собі щастя можна зараз:

https://onerpm.link/INTUITS_Shakh_i_Mat

Прокрутка до верху