CULTURE TREND

KEKELIA презентує новий відвертий сингл “ВНОЧІ”

KEKELIA презентує новий відвертий сингл “ВНОЧІ”

Українська артистка, учасниця топового шоу “Єдиний квартал” та екс-ведуча програми “ЖВЛ” KEKELIA презентує новий відвертий сингл “ВНОЧІ”, який зачепить кожну українську жінку та люблячих чоловіків, які кохають один одного на відстані.

KEKELIA презентує новий відвертий сингл “ВНОЧІ”

“Хук «вночі» і мелодія приспіву зʼявилися задовго до появи повного треку. Десь три роки ця замальовка пролежала, так би мовити, в столі. У цій фразі вже відчувалась самотність, але до кінця не було зрозуміло про що саме ця пісня …

З початком повномасштабного вторгнення стало зрозумілим, що цей трек чекав, на жаль, свого часу.” говорить KEKELIA.

Пісня стає голосом жінок, які чекають на чоловіків вдома, та меседжем наших військових, які щоночі захищають країну та спокій своїх рідних. Трек відгукується у серцях українців, кожен ділиться своїм болем та сумом і хоче бути почутим, тому пісня стає синглом теплих спогадів у соцмережах.


“В один з вечорів я поділилась своїми думками з чоловіком, про те, як це страшно бути в очікуванні коханої людини, життя якої під загрозою. Ми і самі боялися втратити один одного, тому в основі пісні лежать і наші особисті страхи… «вночі душа оголена немов ті мечі» , «і я знайду тебе в сльозах у своїм плачі, уночі» – це найщемливіші для мене фрази, бо вони відображають не тільки переживання жінки, а й страх чоловіка, який боїться втратити все, що він так любить…” ділиться співачка.

KEKELIA у творчому тандемі з режисеркою Лесею Подолянко створили кліп “ВНОЧІ”, який презентує разом з синглом. Відео робота є своєрідним оповіданням про жінку, яка чекає свого чоловіка, позитивних подій, зустрічі з коханим. Пуста холодна квартира, ковдра, сірі стіни і фотоапарат — символи пустоти, стану самотності та очікування.

“Вірю і бажаю всім серцем, щоби всі кохані люди були поруч здорові і щасливі.” — KEKELIA.

Трек «ВНОЧІ» вже доступний на всіх платформах, а відео робота чекає вас на офіційному YouTube-каналі KEKELIA.

Прокрутка до верху