CULTURE TREND

Кохання здатне подолати будь-яку темряву: Крістіна Присяжнюк випустила нову пісню «Нічого не минуло», натхненну силою почуттів кожної українки

Одна з найромантичніших співачок сучасності Крістіна Присяжнюк презентує нову відеороботу «Нічого не минуло», натхненну силою любові українських жінок, які попри усі випробування долі бережуть свої родини.

Як говорить співачка, наразі багато родин проходять кризу в стосунках через відсутність чоловіка поруч. Адже мільйони захисників були вимушені залишити свої родини, аби захищати нашу Незалежність від ворога.

«Нічого не минуло» – трек, натхненний нашими неймовірними жінками, які чекають своїх чоловіків з фронту. Багато з них говорять, що їхні обранці дуже сильно змінюються та стають іншими людьми. Проте наші українські берегині ладні на все, аби дати їм ту любов та піклування, заради яких вони і повертаються додому. Пісня-підтримка нашим вольовим жінкам та подяка за їхню сильну любов», – так коментує композицію сама Крістіна Присяжнюк.

За спостереженнями виконавиці, у наш час жінки обирають ділитися наболілим у соціальних мережах. І багато з них кажуть, що бояться внутрішніх змін своїх чоловіків, що потроху звикають жити та справлятися зі своїми проблемами наодинці.

«Одним з поштовхів до випуску цієї пісні стало інтерв’ю української акторки Наталії Денисенко. Її чоловік Андрій Федінчик вже понад 1,5 року захищає нашу країну від ворога. Наталка тоді зазначила, що бачить зміни у чоловікові і не знає, яким він повернеться додому після Перемоги. А вона вже вчиться потроху жити без нього. Я хочу сказати одне: як би складно не було, саме кохання надає нам сил жити, пережити та переживати усі події довкола. Головне – пам’ятати, з чого все починалося. Де зустрілися двоє, які обрали рухатися однією дорогою», – зазначила Присяжнюк.

У mood-відео співачка віддала перевагу мінімалізму. Локацією став пірс озера в Івано-Франківську, який за задумом уособлює собою родинну пристань. Головна героїня не зраджує свого вибору та попри захід сонця, який несе за собою темряву – вірить у силу кохання та почуттів, чекаючи на свого обранця.

Нагадаємо, що Крістіна Присяжнюк – українська співачка та культурний діяч, донька відомого композитора та Заслуженого працівника культури України – Миколи Присяжнюка.

Прокрутка до верху