CULTURE TREND

Могилевська: Із чоловіком ми познайомилися на початку війни. Він допомагав виїхати моїй вагітній сестрі на інший берег Дніпра. А до того два роки ходив під моїми вікнами

“Ми познайомилися на початку війни. […] Ми вивезли мою сестричку вагітну на той берег: це дуже важко було зробити. […] Він сам, власне, і допомагав виїхати моїй вагітній сестричці. І в нього був зв’язок серйозний серед військових, і він допоміг вивезти її на інший берег Дніпра, щоб вона могла поїхати. А до цього – це цікава історія – він два роки ходив під моїми вікнами. От ти не дивився виставу “Доньки”, а я там усе розповідаю. Він два роки ходив під моїми вікнами. А це була “корона” – і я не виходила на вулицю”, – поділилася Могилевська.

Співачка уточнила, що її обранець ходив під вікнами, бо жив на сусідній вулиці.

“А ти знаєш, у мене інтуїція. Думаю: так, зараз “корона” – як я зустріну свого чоловіка? Я і так нікуди не ходжу, а тут ще й “корона” – нікого немає на вулиці. Який шанс? А згадувала слова моєї мами. Моя мама казала: “Наташо, якщо буде доля, то ти навіть у халаті сміття вийдеш винести – і він тебе там зустріне і зробить тобі пропозицію прямо на смітнику”. І от я відчуваю: “Винеси сміття, Наташо! Винеси сміття!” – згадує вона.

Читайте також

Проте сміття, за словами артистки, вона так і не винесла.

“Лінива! “Корона” – знайшла помічників. А він ходив. Я кажу: “Ти б підійшов?” Він каже: “Конєчно, підійшов би”. Він був у моєму ж стані. Він дійсно був готовий і хотів створити сім’ю. Була теж така, дуже серйозна, думка внутрішня. Тобто ми б точно зустрілися, і я, якщо б послухала інтуїцію, уже два роки була щаслива. А так треба було дочекатися початку війни, щоб ми допомагали одній і тій самій родині – і познайомилися. Розумієш?” – розповіла Могилевська.

Артистка додала, що її обранець – “киянин сьогодні”.

“Хоча він жив у багатьох столицях світу. У нього була своя газета в Америці. Він жив в Еквадорі, в Іспанії. Людина світу. Прекрасне почуття гумору. Перша річниця нашого знайомства – він мені пише: “Вітаю тебе з роком життя з коханою людиною, а мене – із триріччям життя з коханою жінкою, бо рік за три”, – поділилася вона.

Співачка розповіла, що вони з Валентином (так звати її обранця) насправді познайомилися 20 років тому й уже тоді намагалися збудувати стосунки, але в них нічого не вийшло, бо обоє хотіли “заявити про себе”.

“Ти знаєш, ми на початку сварилися дуже сильно. Тому що він дійсно дуже вольовий, дуже серйозний. Він звик, що його всі слухають тихо й навіть не шуршать. А зі мною така тема [не працює]. Я ж людина із характером. І йому було дуже важко. Просто дуже важко. Узагалі, я думаю, що якщо б ми зустрілися… А він намагався зустрітися зі мною 20 років тому. Зустрічатися. Ми були знайомі трохи”, – зізналася вона.

На думку Могилевської, тоді, якби вони спробували бути парою, у них би нічого не вийшло.

“Тому що і я, і він – ми ще занадто хотіли щось таке про себе заявити світові – розумієш? І саме сьогодні: у цьому віці, коли ми обидва стали більш спокійними – наш союз став можливим”, – вважає вона.

Обранець співачки, за її зізнанням, навіть іноді бере участь у творчому процесі.

“Він уже такий спокійний. І він мені дозволяє всі ці пісні… Навіть пише. До речі, це була його ідея: “Я кажу “ні” жахливій цій війні”. Це була його ідея. І в нього взагалі багато прекрасних ідей. І ти знаєш, він прихильник мого таланту. Він відвідав майже всі вистави в Києві. Тобто 50 вистав “Вдома” він побачив. Інколи, буває, місця немає – він стоячи дивиться. Це кохання”, – підсумувала Могилевська.

Співачка не повідомляла, що одружилася з Валентином, але у своїх останніх інтерв’ю називає його чоловіком. Зокрема, вона згадала це, коли розповідала, як ухвалила рішення про удочеріння півтора року тому.

Adblock test (Why?)

Прокрутка до верху