CULTURE TREND

Music Вох повертається в ефір українського телебачення у міжнародному форматі

Music Вох повертається в ефір українського телебачення у міжнародному форматі

Після майже півторарічної перерви музичний телектанал Music Вох повертається у новому міжнародному форматі. «Один ефір — дві країни» — саме під таким гаслом починає мовити в Україні польська версія телеканалу Music Box.

Music Вох повертається в ефір українського телебачення у міжнародному форматі

За словами Генерального продюсера Music Box в Україні Дениса Коновалова, Music Вох повертається оновлений, але в улюбленому музичному форматі, щоб стати щоденником нового шоубізнесу: «З 24 лютого 2022 року український шоубізнес кардинально змінився. Він отримав нову форму, нове звучання, що дуже вплинуло на динаміку розвитку музичної індустрії в цілому. Ми також оновились і готові до музичних відкриттів».

В ефірі оновленого Music Box зʼявиться краща європейська популярна та танцювальна музика, музичні прем’єри, цікаві дебюти, кращі кліпи українських і польських виконавців, новини шоубізнесу та улюблені хіт-паради.

За словами генерального директора Music Box Poland Сергія Кобеля, повернення телеканалу в Україну було пріоритетним завданням:

«Після припинення мовлення Music Box на території України, ми продовжували активно шукати можливості та варіанти для того, щоб повернути на екрани улюблений багатьма телеканал.

Протягом цього часу ми розвивали польську версію телеканалу, яка була єдиною на польському телевізійному ринку, що мала у своїй програмній сітці кліпи українських артистів. Наша мета завжди була не лише розважати глядачів та творити якісний контент, а й популяризувати українську культуру та артистів серед польських глядачів. Ми вважаємо, що співпраця між нашими країнами у сфері культури є надзвичайно важливою, і ми докладаємо всіх можливих зусиль, щоб сприяти цьому обміну.

Створений формат телеканалу може стати чудовим трампліном для культурного обміну між Україною та Польщею. Ми віримо, що музика та мистецтво можуть об’єднувати людей та сприяти ще більшій дружбі між нашими країни. Тому ми вирішили, що початок мовлення польської версії на території України, продовження роботи та розвиток нашого телеканалу є важливим кроком для зміцнення культурних зв’язків та співпраці між Україною та Польщею.

Ми залишаємося віддані нашим глядачам та меті популяризувати й об’єднувати наші дві країни через музику та мистецтво. Віримо, що разом ми зможемо досягти більшого та створити ще більше цікавого контенту для наших глядачів.», — розповів Сергій Кобель.

Дивитися ефіри музичного телеканалу Music Box можна буде в усіх найбільших кабельних мережах та IPTV провайдерах.

Прокрутка до верху