CULTURE TREND

Співачка Lama представила музичну новинку, композицію-сповідь «Мій друг»

Співачка Lama представила музичну новинку, композицію-сповідь «Мій друг»

Співачка з найвпізнаванішим голосом України представила пісню «Мій друг». Lama вкотре «оголила» душу перед слухачами створивши нову композицію. У ній авторка торкнулася двох актуальних та важливих тем сьогодення: війни та дружби.

Ліричною та мелодійною роботою «Мій друг», Lama підвела підсумок своїх пережитих подій за майже два роки повномасштабної війни. У ній виконавиця вперше поділилась потаємним, стосунками зі своїми близькими друзями. Пісня написана про тих, хто завжди є поруч з нею, нещодавно з‘явився у її житті та важку втрату, яку на жаль, принесла їй війна.

https://www.youtube.com/watch?v=8TBDQkcrpg8

«Зараз, під час війни, кожен з нас як ніколи відчув на собі що таке віддана, або що таке зрадлива дружба. Буває так, що можна бути знайомим з людиною цілу вічність і в мить стати чужими один одному, а буває навпаки, що з першої зустрічі, слова чи погляду, ти відразу відчуваєш з нею спорідненість. Влітку минулого року я познайомилась з хлопцем який був у лавах ЗСУ. Наша дружба тільки починалась, але продовжити її, на жаль, не судилось, він трагічно загинув на передовій. Втративши його я відчула цілковите спустошення, ніби все життя ми були знайомі, натомість бачились лише пару разів. Ці та інші перипетії які відбулись зі мною за останній час, перейшли в музику, це ніби сповідь і так народилася пісня «Мій друг». Чому мій? Бо для мене друг це та людина з якою я, насамперед, можу звірити душу і ця композиція є прямим доказом того. Вона стане близькою для багатьох, адже справжній друг може бути далеко, але в серці поруч» – коментує свою музичну новинку Lama.

До слова, нагадаємо, що з перших днів повномасштабного вторгнення рф в Україну, артистка займається волонтерською діяльністю допомагаючи Збройним Силам та цивільному населенню нашої держави. Зараз Lama веде активну концерту діяльність підтримуючи і надалі фінансово ЗСУ.

Слухайте пісню «Мій друг» на радіостанціях країни та всіх стримінгових платформах.

Прокрутка до верху