CULTURE TREND

Музичний експеримент: Сергій Лазановський створив новий трек “Манила” в стилі реггетон

Український співак Сергій Лазановський презентує нову композицію “Манила”. Вона присвячена закоханості та весняно-літньому вайбу.

Наразі виконавець активно працює у танцювальній музичній ері. За словами Лазановського, попри переживання та жорстокі події, він намагається створювати нову якісну українську музику та спонукати слухача відмовлятися від ворожої.

“Третій рік повномасштабного вторгнення демонструє, що все одно є певний пласт людей, які досі слухають музику “сусіда”. Основний аргумент – тематика. Начебто українські пісні тільки про сумне. Так, ми балансуємо і не можемо оминати тему сьогодення. Я створюю пісні про те, що мені відгукується всередині. На цей раз ми народили трек “Манила”. Вирішили поекспериментувати та додали нотки реггетону. Раніше цього звучання у моїй творчості не було”, – зазначив Лазановський.

Команда на чолі з PILOTS PRODUCTION створила мінімалістичну яскраву роботу. Основний меседж – показати красу жінки через квіти. Як говорить співак, зараз роль української жінки дещо змінилася. Адже саме жінки активно допомагають у боротьбі з ворогом не тільки у цивільному житті зборами та іншими активностями, але і безпосередньо на фронті.

“Українська жінка неймовірно сильна. Але в душі квіточка, якій потрібні слова кохання та підтримки. Ми вирішили створити кліп, який надихає написати дамі свого серця аби хоч декілька чуттєвих слів після його перегляду. Дівчата, дякуємо, що ви у нас є”, – підкреслив виконавець.

Прокрутка до верху