CULTURE TREND

Напророчив: Павло Зібров побажав росіянам феєрверків від ЗСУ. На які ще сюрпризи чекати сусідам? Розповіли Добриднєва, Тульєва, Доротюк та інші

Творці фільму «Лишайся онлайн» запустили у мережі гумористичну Insta та TikTok-маску з новорічними побажаннями всього найгіршого для росіян. До влучного флеш-мобу долучилися: співачки Анна Добриднєва та Oxana Trach, співаки Julik, та Foley блогерське ком’юніті Ваня Рассел, Богдан Беспалов, Нателла Кірс, інтерв‘юєрка Аліна Доротюк, тележурналістка Катя Король, телеведучі Саня Димов та Анна Тульєва.

Ба більше, саме легендарний Павло Зібров напророчив ураження десантного корабля ворогів цієї ночі. Буквально за декілька годин до цього у артиста випало побажання: Новорічних феєрверків від ЗСУ.

Нагадуємо, «Лишайся онлайн» — це перша в історії українського кінематографу  гостросюжетна драма-скрінлайф. Стрічка виходить у національний прокат 28 березня 2024-го року. У центрі сюжету Катя – волонтерка, якій випадково дістається ноутбук незнайомця. Вона ховається вдома від ракетних обстрілів та намагається знайти власника ноутбуку, який зник після російських ударів. Ризикуючи своїм життям та життям близьких, Катя прагне врятувати незнайомих людей.

Посилання на маску: https://www.instagram.com/ar/654583263420748/

Прокрутка до верху