CULTURE TREND

Зірку фільму “Паразити” Лі Сон Гюна виявили мертвим у власному автомобілі. Його підозрювали у вживанні марихуани. Фото

Зазначають, що актор, імовірно, скоїв самогубство на тлі розслідування за підозрою у вживанні наркотиків. Тіло Лі Сон Гюна виявили в машині в одному з парків у центрі Сеула.

Перед цим до поліції звернулася сім’я актора із заявою про його зникнення. Також було заявлено, що зник його автомобіль. Повідомляють, що він залишив удома записку. Агентство зазначає, що вона “схожа на передсмертну”.

Yonhap нагадує, що восени 2023 року актора тричі викликали на допити в поліції за підозрою у вживанні марихуани й інших заборонених наркотиків у будинку жінки, яка працювала в одному з барів Сеула. Лі Сон Гюн стверджував, що господарка обманом змусила його вжити наркотики. Він дістав негативний результат у тесті з реагентами, проведеному під час поліцейського розслідування, і в лабораторному тесті на наркотики, який провела Національна судово-медична служба.

Напередодні смерті актор подав запит на перевірку на поліграфі, заявивши про свою невинуватість.

Зірку фільму Фото: ЕРА
Зірку фільму Фото: ЕРА

Контекст

Лі Сон Гюн став усесвітньо відомим після того, як комедійно-драматичний фільм “Паразити” південнокорейського режисера Пон Чжун Хо, у якому він зіграв головну роль, здобув премію “Оскар” 2020 року.

Adblock test (Why?)

Прокрутка до верху