CULTURE TREND

NK | Настя Каменських записала трек з сонграйтером Енріке Іглесіаса

Новий трек української співачки про те, як важливо берегти любов у своєму серці, створений у співавторстві з Descemer Bueno — кубинським артистом, музичним продюсером та автором треків для ТОП-зірок.

На рахунку Descemer Bueno декілька статуеток Latin Grammy, всесвітньо відомі авторські сингли, спільні дуети з Енріке Іглесіасом, а також пісні, які стали супер-хітами, створені для Енріке Іглесіаса, Blacked Eyed Peace та інших світових зірок латиноамериканської сцени. У кліпі “Con Amor Se Cura” глядачі можуть побачити процес роботи над піснею у студії, а також моменти щастя та проявів різних видів любові між людьми.

Своє бажання розказати світові про важливість різних проявів любові розділили українські родини, які разом з NK та Descemer Bueno з’явилися у відео. Серед них і популярні особистості, а саме гравець збірної України та клубу «Арсенал” Олександр Зінченко з дружиною Владою та доньками, брендвойс Євробачення в Україні Тімур Мирошниченко, його дружина та діти, серед яких хлопчик, якого вони нещодавно всиновили, співачка Гайтана з донькою, співачка Альона Омаргалієва з сином, сімʼя телеведучого Григорія Решетника.

Співачка розповідає історію цієї роботи:

— Хоч ми з Descemer Bueno із різних частин світу, нас об’єднала творчість та любов до музики. Наша пісня про вміння любити — про те, що об’єднує нас всіх, звідки б родом ми не були. Українці, як ніхто, знають, що таке біль і страждання, наскільки страшне таке явище, як війна. Але також українці — незламна нація, яка навіть в таких жахливих умовах зберегла своє вміння любити, відчувати світлі та добрі почуття. Саме їх нам і хотілося б подарувати кожному слухачу!

Але кульмінацією відеокліпу стало створення символу любові та творчості, які обʼєднують людей — це картина, яку разом намалювали NK та Descemer у студії, зобразивши велике серце та музичні ноти. А українські діти з міста Ірпінь, які втратили свої домівки та живуть у модульному містечку, додали свої малюнки, де кожен із них намалював, що для них означає слово “любов”. Адже cаме любов часто стає вогником надії навіть у непросвітній темряві та допомагає знайти сили в будь-якій складній ситуації.

Прокрутка до верху