CULTURE TREND

NK | Настя Каменських заспівала у бомбосховищі в Кременчуці

Через повітряну тривогу артистка мусила зупинити свій виступ. Але разом з глядачами та музикантами артистка заспівала в укритті. 

Співачка, що говорить та співає про Україну по всьому світу в рамках другої частини туру “Я — Україна” 14 березня відвідала Кременчук зі своєю оновленою концертною програмою. Але через повітряну тривогу концерт довелося зупинити. Вся команда разом з глядачами спустилася до укриття і продовжила виступ в безпечному місці. Під оплески глядачів, які задавали ритм, NK виконала свої пісні спочатку акапельно, а потім — у супроводі гітариста та саксофоніста. 

Наше сьогодення — неймовірно важкий період для кожного. Але ми — українці! Разом ми подолаємо будь-які труднощі. Я впевнена у цьому! На концерті в Кременчуці я хотіла підтримати людей, подарувати хвилини щастя та радості. Але вийшло навпаки. Кожна людина в бомбосховищі стала для мене джерелом натхнення і віри, що разом ми зможемо подолати будь-які перешкоди. Слава нашим захисникам та силам ППО! – коментує співачка.

Під час другої частини туру “Я — Україна” Настя Каменських вже успішно виступила в прифронтових містах, таких як Суми, Полтава, Запоріжжя, Камʼянське, Кривий Ріг, та Дніпро. Кожен концерт відбувся з аншлагом. Співачка не тільки подарувала позитивний настрій глядачам, а і провела благодійні аукціони, кошти з яких будуть спрямовані на потреби проєкту волонтерки Тати Кеплер “Птахи”.

Прокрутка до верху