CULTURE TREND

OLENNA HUMENNA презентує дебютну авторську піснію «Тільки кохай»

OLENNA почала свою сольну карʼєру зовсім недавно з перекладу хіта Тіни Кароль, який мав хороші відгуки в соцмережах. 

Взагалі співачка закінчила консерваторію і мала намір працювати в оперному театрі, але війна все змінила. І тепер OLENNA вирішила втілити свою давню мрію зайнялася естрадним вокалом і сольною карʼєрою співачки:

«Я довго вагалася над цим рішенням і  врешті наважилася спробувати. Пісню для мене написала авторка треку «Буревіями» –  Ребека Мікхаелі, а підтримав співак і надихнув співак  Андрій Кравченко, який сказав, що все в житті можливо».

Пісня «Тільки кохай» особлива для співачки, адже вона від початку знала як має звучати її трек. Аранжування до пісні  «Тільки кохай» допоміг втілити  друг співачки Юрій Сірий.

«Я хотіла, щоб пісня була не про трагічне кохання, чи невдалі відносини, а про щасливі спогади і надихаючі почуття. Ми в житті переживаємо багато суму, тому як на мене пісні мають нести тільки позитивні емоції.

Пісня «Тільки кохай» – це  чарівна підказка для чоловіків, про те що потрібно, перш за все, робити для своєї коханої, аби вона була щаслива!  Відповідь, насправді проста  – кохати та завжди вірно чекати!».

Зараз співачка готує колядку до новорічних свят, а також обіцяє здивувати вже весною дуетною роботою з відомим артистом

Прокрутка до верху