CULTURE TREND

Перший реліз на лейблі ENKO: Oxana Trach презентує ліричний трек «Вдома»

Перший реліз на лейблі ENKO: Oxana Trach презентує ліричний трек «Вдома»

Авторка та виконавиця Oxana Trach презентує ліричний трек «Вдома», основним меседжем якого стало кохання без подвигів. За думкою співачки, у наші часи не обов’язково робити лицарські вчинки, аби довести силу своїх почуттів.

«Я не хочу розповідати про це, як за ці два роки для кожного з нас змінилося поняття «героя». Тільки зазначу, що ту відданість та підтримку, які дарує нам кохання – знайти важко. Любов, що живе в душі, ніколи не зможуть описати ніякі слова. По життю не завжди вдається досягти поставлених цілей, можна багато разів помилятися, але дуже важливо відчувати віру і підтримку близької людини, попри все. От про що моя пісня «Вдома». Про внутрішній стан, відчуття затишку та сили», – відверто розповіла Oxana Trach.

Композиція «Вдома» – перша творча колаборація з лейблом ENKO, співзасновником якого є тренер «Голосу країни» Іван Клименко. Наразі Oxana Trach підписала договір про дистрибуцію з лейблом.

Перший реліз на лейблі ENKO: Oxana Trach презентує ліричний трек «Вдома»

«Щиро рада почати нову творчу сторінку разом з ENKO. Наразі ми співпрацюємо виключно у форматі дистрибуції. Ми познайомилися з Іваном ще наприкінці 2021 року на музичні конференції від лейблу. З того часу ми періодично спілкуватися, він надавав фідбеки щодо моїх робіт. І ось нарешті склалася співпраця. Подивимося, що буде далі», – прокоментувала співачка.

Наразі співачка працює над новим матеріалом, серед якого – різдвяна авторська пісня, а також композиція «Людина», яку Oxana Trach готувала до Нацвідбору до «Євробачення-2024».

Прокрутка до верху