CULTURE TREND

Пісня, що народилася зі сну: українська співачка Kalyna пропонує новий емоційний трек

Інколи музика народжується з глибоких емоцій і стає голосом тих відчуттів, які не завжди можна висловити словами. Ця історія почалася, коли співачка Kalyna вирішила поділитись своєю неймовірною музичною подорожжю зі світом.

Одного разу виконавиця прокинулася з новим відчуттям себе. Її душа наповнилася закоханістю, і в цей самий момент народилася пісня “Справжні”, яка відображала новий стан. Ця пісня стала голосом того, як вона відчувала себе – легкою, ніжною і захопленою життям.

Kalyna розповідає: “Ця пісня хотіла побачити світ, і я відчула потребу поділитись нею з іншими. Особливо з жінками будь-якого віку, бо закоханість і кохання не мають обмежень віку. Це було чисте, внутрішнє відчуття. Ця закоханість була справжньою, і вона змогла привернути справжні стосунки у моє життя”.

Після прослуховування цієї пісні, ви також можете відчути себе закоханими та повними енергії, і, хто знає, можливо, саме цей трек приверне до вас справжнє кохання.

У музиці та аранжуванні цієї пісні особливе використання акустичної гітари. Аранжування багато разів змінювалося, але мета завжди була одна – передати легкість, почуття польотності та справжні почуття. Гітара допомогла створити той неповторний звук, який ви почуєте в цій пісні.

Пісня, що “народилася зі сну”, це музика, що може змінити ваш настрій та надихнути на кохання та життєрадість. Почуйте її і відкрийте для себе новий світ емоцій та можливостей.

Прокрутка до верху