CULTURE TREND

Помер актор знаменитого фільму "Д'Артаньян і три мушкетери"

Помер актор знаменитого фільму “Д’Артаньян і три мушкетери”

Помер актор знаменитого фільму "Д'Артаньян і три мушкетери"
Помер актор знаменитого фільму "Д'Артаньян і три мушкетери"

“Відійшов у засвіти наш народний артист України Сергій Павлович Кустов – епоха історії театрального Львова й цілої країни, наш старший колега, друг і наставник”, – написали в некролозі.

Кустов присвятив Першому театру 55 років життя, виконавши понад 100 ролей. Серед них – Гамлет, Голохвастов у виставі “За двома зайцями”, Робін Гуд і Лукаш у “Лісовій пісні”.

“Співпрацював із такими видатними режисерами, як Сергій Данченко, Ада Куниця, Володимир Опанасенко, Володимир Скляренко, Мирон Лукавецький, Сергій Проскурня, Алла Бабенко, Олексій Кравчук та інші. Ми щиро співчуваємо родині, друзям і близьким Сергія Павловича. Вічна пам’ять”, – написали в пості.

5 грудня повідомили, що актора поховають у Нікополі Дніпропетровської області, де і помер актор. Там він проживав останніми роками.

Також у пості розповіли, що в Кустова залишилася нездійснена мрія – роль Старого з твору “Старий і море” американського письменника Ернеста Гемінґвея.

“От і поплив він у своєму човні далеко за обрій… Прощавайте, Сергію Павловичу, великий акторе!” – написали в некролозі.

Контекст

Кустов із 1968 року й до кінця життя служив у львівському ТЮГ (зараз Перший український театр для дітей та юнацтва).

У кіно він знімався з 1966 року. Широко відомим він став завдяки ролі одного з мушкетерів роти де Тревіля у фільмі “Д’Артаньян і три мушкетери”. Також Кустов знімався у фільмах “Бур’ян”, “Місто з ранку до півночі”, “Нехай він виступить…”, “Злочин із багатьма невідомими”.

Adblock test (Why?)

Прокрутка до верху