CULTURE TREND

Верховний суд нагадав львівським забудовникам про Закон

Завдяки професійній роботі юридичного департаменту Міністерства культури та інформаційної політики, Верховний суд повністю підтримав позицію МКІП, підтвердивши правомірність судової практики щодо наявності історичного ареалу у місті Львів. Про це йдеться на офіційному сайті Міністерства.

У Львові зруйнували перший будинок із цегли. Фото ілюстративне zahid.espreso.tv/Олег Рудницький

Зокрема суд постановив, що містобудівельні суб’єкти повинні дотримуватися обмежень і вимог, встановлених законодавством про охорону культурної спадщини. Це стосується містобудівної діяльності на території, яка належить до історичного ареалу та його буферної зони згідно з історико-містобудівним планом міста Львова. Також було вказано, що незатвердження науково-проєктної документації щодо визначення меж історичного ареалу не впливає на правовий статус території, яка є об’єктом культурної спадщини, і не звільняє її від державного захисту. Нагадаємо, 31 січня Верховний суд по справі № 640/8728/19 підтримав позицію МКІП і щодо наявності історичного ареалу міста Києва.

Як раніше повідомляла “Україна Інкогніта”, Львівський окружний адміністративний суд зобов’язав власника кам’яниці на пл. Ринок, 40 відновити пам’ятку архітектури національного значення.

Adblock test (Why?)

Прокрутка до верху