CULTURE TREND

Продюсер нацвідбору назвав причину, через яку українські зірки не хочуть представляти Україну на “Євробаченні 2024”

“У нас було 389 заявок від 288 артистів. Це багато різної музики, але не можу сказати, що вона вся була суперпрофесійною. Траплялися різноманітні експерименти. Цього року був серйозний дефіцит саме професійних артистів, які вже розуміють, чому вони на сцені, що можуть”, – заявив він.

За словами Шурова, причиною цього є не те, що таких професіоналів у країні мало, а те, що багато хто з них не хоче ризикувати.

“Професіоналів вистачає, але багато хто не ризикує йти на нацвідбір. Я особисто запрошував усіх наших артистів, які мають аудиторії, багато виступають, навіть тих, хто минулого року закинули музику, але зараз повернулися до активних графіків. Дуже хочу бачити їх усіх. Але хтось боїться великої уваги й потенційного хейту. Для когось важлива кар’єра, не хочеться її втратити, тому в пріоритеті гастролі”, – зазначив він.

Оцінюючи пісні 11 фіналістів нацвідбору, Шуров заявив, що всі вони дуже різні, але всі конкурсанти “сміливі люди, які знають, навіщо вони туди йдуть”.

“Коли прослуховував заявки, то звертав увагу на потенційну хітовість пісень, звісно, зважав на вокал. Дуже важливою є родзинка в музиці. Але передусім ми шукаємо особистостей, людей, які розуміють, що вони роблять, і готові представляти Україну. Така ось велика сукупність різних факторів”, – зізнався продюсер нацвідбору.

Контекст

Фінал українського нацвідбору відбудеться 3 лютого 2024 року. У ньому візьме участь 11 фіналістів: anka, alyona alyona і Jerry Heil, Drevo, Ingret, Melovin, Nahaba, Nazva, Skyller, Yagody, Yaktak, Ziferblat. Їхні конкурсні пісні можна послухати тут.

Членами журі українського нацвідбору на “Євробачення 2024” за результатами голосування українців у “Дії” стали український шоумен Андрій Данилко, українська співачка Джамала і фронтмен українського гурту “Без обмежень” Сергій Танчинець.

Ведучими нацвідбору стали фронтвумен українського гурту The Hardkiss Юлія Саніна, український стендапер Василь Байдак і офіційний голос “Євробачення” в Україні Тімур Мірошниченко.

Adblock test (Why?)

Прокрутка до верху