CULTURE TREND

“Рефлексія”: хіп-хоп виконавець Blockbaby випускає дебютний альбом

Український репер Blockbaby продовжує підкорювати хіп-хоп сцену. Сьогодні, 5 квітня, він презентує свій дебютний альбом.

До його складу увійшло 10 треків: Палітра, Мені так, Троянди, Абсолют, Казала, What’s up, Beretta, Шторм, Став дорослим, Падав сніг.

Фокус-треком став – “Мені так”.

“Рефлексія” – це перший сольний альбом артиста, який включає в себе треки, що відображають внутрішні роздуми, почуття та переживання автора. Деякі з них фокусуються на взаємовідносинах, виражаючи різноманітні емоції, тоді як інші зусереджені на життєвих ситуаціях або соціальних проблемах. Настрої треків охоплюють широкий спектр. Від танцювальних та енергійних до ліричних та меланхолійних. Таке розмаїття дозволяє слухачам знайти пісні, які резонують з їх настроєм або душевним станом, дозволяючи налагодити зв’язок з власними думками.

Цей альбом – відображення мене, бо кожен трек передає мої власні емоції та почуття. Пісні в альбомі дуже різні за стилем та тематикою, що дозволить кожному знайти щось близьке для себе. Рефлексія – мій дебютний альбом, тому цей реліз особливий момент у моєму творчому розвитку“, – коментує Blockbaby

Варто зазначити, що в альбомі вже є одна композиція, яку репер випускав раніше. Це трек “Падав сніг”. Проте всі інші дев’ять пісень – це абсолютно нові твори, які ще не чули шанувальники.

Слухати альбом за посиланням – https://album.link/Blockbaby-Refleksiiya

Прокрутка до верху