CULTURE TREND

Різдвяна Симфонія від A CONCERT: всі ваші улюблені зимові пісні за один вечір!

Віртуозного орекстру GosOrchestra готує різдвяний подарунок – концерти РІЗДВЯНА СИМФОНІЯ в супроводі світло-візуального шоу відбудуться в сучасній концертній залі Atlas. Дати подій: 24, 29, 30 грудня та 5, 6, 7 січня. Початок о 19:00.

В авторському аранжуванні звучатимуть різдвяні мелодії, знайомі кожному з дитинства: саундтреки до фільму “Один вдома”, українські народні пісні, улюблені зимові поп-хіти та трохи різдвяного джазу.

В програмі: “Щедрик”, “ Ой Радуйся Земле”, композиції з фільму “Один вдома” (Джон Вільямс), “Jingle Bell Rock”, “All I Want for Christmas Is You”, “Let It Snow!”, “Happy New Year” (ABBA) та багато інших!

Концерт симфонічної музики — чудова можливість відчути різдвяний настрій, провести час з найріднішими та відпочити душею. Звучання оркестру в складі 17 музикантів, тематичний відеоряд та робота професійного художника по світлу допоможуть вам глибоко зануритись в атмосферу кожної композиції.

GosOrchestra — віртуозний оркестр, що виступає в складі 20 музикантів та майстерно виконує популярну музику в симфонічній обробці. Унікальні концертні програми з авторськими аранжуваннями, розроблені під керівництвом О.Госачинського, дають можливість по-новому почути улюблені мелодії!

Придбати квитки можна за посиланням: https://concert.ua/uk/events/rizdvjana-simfonija-vid-a-concert

Прокрутка до верху