CULTURE TREND

Різдвяне диво у культурній столиці України: Українська пісня/Різдво вперше у Львові

Різдвяне диво у культурній столиці України: Українська пісня/Різдво вперше у Львові

Вперше у Львові відбудеться святкова «Українська пісня/Різдво», присвячена найголовнішому святу року цьогоріч за новим календарем.

25 та 26 грудня на !FESTrepublic у Львові відбудеться наймасштабніша різдвяна подія в Україні, яка об’єднає традиції та сьогодення. Кожен відвідувач може стати частиною святкової історії, наповненої колядками, вертепами, святковими українськими традиціями та звичаями, Миколаєм… І авжеж стравами, які готують лише на Різдво: від куті до вареників і звичайно теплого глінтвейну.

Крім того, на гостей «Української пісні» чекає багато різдвяних локації, персонажів та святкових фотозон. А для рідних, коханих та близьких ви зможете придбати святкові сувеніри та навіть надіслати листівку завдяки Різдвяній пошті.

На території «Української пісні» відбуватимуться виступи вертепів; театральний перформанс, присвячений історії Різдва; різдвяний DJ set; масове приготування куті; прикрашання різдвяної ялинки; майстер-класи з виготовлення ялинкових іграшок та автентичних напоїв; екскурсія по історичних фактах головного свята року; знайомство та перформанс Дідуха; різдвяний Ярмарок.

Окрім того, на гостей свята очікує дводенний Різдвяний концерт від топових українських зірок. На «Українській Пісні. Різдво» виступатимуть:

KAZKA

МILA NITICH

YAGODA

LAZANOVSKYI | RIDNYI

KHAYAT

ОЛЕНА ТОПОЛЯ (ALYOSHA)

ДИКОBRASS

PROBASS ∆ HARDI та інші

Різдвяне диво у культурній столиці України: Українська пісня/Різдво вперше у Львові

Список артистів поповнюватиметься, тому не пропустіть майбутні анонси. Крім того, на сцені «Української пісні» виступатимуть і  три переможці онлайн-конкурсу. Талановиті артисти з усієї України подали свої заявки, аби заспівати свої авторські різдвяні та новорічні пісні. Імена переможців будуть оголошені зовсім скоро.

«Українська Пісня. Різдво» має і благодійну складову: частина зібраних коштів для квитків буде передана для сімей – переселенців з львівського осередку Благодійного фонду допомоги Маріуполя «ЯМаріуполь». Через війну сотні тисяч маріупольців стали вимушеними переселенцями і перебувають у різних містах України. Центри «ЯМаріуполь» допомагають їм розпочати все заново. Люди отримують максимальну увагу, турботу та стовідсоткове розуміння. Надається всебічна підтримка: від вирішення гуманітарних проблем до працевлаштування, від психологічного супроводу до юридичних консультацій.

Квитки на «Українську Пісню.Різдво» за посиланням:

https://concert.ua/uk/event/ukrainian-song-project-lviv

 

 

Прокрутка до верху