CULTURE TREND

ROMA TUZ презентує новий кліп «Помада», присвячену вольовим жінкам, які здатні сказати «ні» зрадам

Молода та перспективна співачка ROMA TUZ презентує пісню «Помада» про вольову жінку, яка не хочe вірити у зраду коханого. За сюжетом пісні, вона до останнього думає, що помиляється. Проте бере усю волю в кулак і залишає того, кому віддала своє серце.

«Колись було сказано: «якщо ти любиш двох людей одночасно, вибери другого. Якби ти любив першого, то не закохався б у другого». Ця пісня – власна історія про те, що не завжди жіноча конкуренція через чоловіка принесе те омріяне щастя. Можливо навпаки – це зламає в середині. «Помада» трактує наступне: залишатися сильною та будь у себе на першому місці», – зазначила ROMA TUZ.

Посилання на відео: https://youtu.be/PpCt1KVBiY0?si=o8pdfrMkW70kEF79

Традиційно відеороботу для співачки відзняли PILOTS Production, які також активно співпрацюють з Сергієм Лазановським, 7TEEN’S, OXANA TRACH та іншими артистами. Здається, наче весь відеокліп на трек «Помада» співачка просто ремонтує авто. Проте у цьому є відвертий символізм. Адже автомобіль виступає поламаною душею героїні, яку вона намагається полагодити. Її тендітна душа наодинці переживає усі болючі моменти. Проте її сталевий погляд демонструє силу духу.

«Життя буремне і часто нам доводиться приймати вагомі рішення. І цими рішеннями здається, що ми розбиваємо і себе. Тому ми вирішили показати, що жіноча сила – це щось неймовірне. Жінка здатна «відремонтувати» свою душу та рухатися далі. Так, відремонтувати, як звичайний автомобіль. Я помітила, що за останні роки українські жінки пройшли неймовірну трансформацію. Стали більш вольовими та сильними через події, які ми не обирали. І я ними неймовірно пишаюся та беру приклад. Адже ніколи не потрібно здаватися», – відверто розповіла ROMA TUZ.

Щодо майбутніх релізів та творчих планів на рік, у 2024 році співачка обіцяє ще більше авторських, проте не тільки сольних, але і дуетних треків. І додає: «Буде глибша музика, обіцяю ще більше закохати слухачів у власну творчість».

Прокрутка до верху