CULTURE TREND

Romoza — «Осінь пише»: відчуй все краще, що дарує нам осінь

Осінь — час, коли починається навчання у школі. А також це час, коли яскраві фарби природи та погодний калейдоскоп викликають приємні спогади. Для когось це час підсумків та життєвих історій, які чекали роками. Цієї осені прийшов час розказати вам одну із них…

Romoza представляє пісню — «Осінь пише». Автор проєкту Роман Гороховських розповідає, що колись він слухав стару касету з піснями, які написав ще в молодості. І вирішив, що одній з пісень варто надати друге життя.

«Я її знову послухав та зрозумів — це те, чого зараз не вистачає: затишок, тепло та трохи романтичної ностальгії», —  додає музикант.

Допомогла з оновленням тексту пісні письменниця Наталія Бонь (з нею Роман співпрацює вже давно). Оновлена зворушлива історія була записана, як то кажуть, на одному подиху, під час репетиції гурту.

Пісня — лірична, романтична та трохи ностальгічна. Вона про почуття, які не зникають з роками, та віру в те, що справжнє кохання не вмирає. Та навіть якщо почуття залишились у минулому, приємні спогади додають забарвлення  життю.

На другу осінь повномасштабної війни всім не вистачає теплих емоцій, ми намагались зробити трек та кліп, що викликають посмішку та дозволяють згадати щось приємне.

Послухати новий трек від проєкту Romoza та додати його до свого осіннього плейлиста можна вже сьогодні на усіх стримінгових музичних майданчиках планети: https://romoza.hearnow.com/osin_pyshe

 

Довідка.

Проект Romoza з’явився 2019 року з легкої руки його автора — Романа Гороховських та пісні «Два шматочки неба», яку відразу після виходу взяв у ротацію Джем ФМ.

Сьогодні Romoza — це Роман з баритоном, що пише та виконує зворушливі життєві історії у піснях.

За 4 роки творчості вже випущено повноцінний альбом та 6 синглів, знято 6 кліпів.

Ще 3 сольних виступи у легендарному київському Докер-пабі та десятки сольних та збірних концертів на різних майданчиках країни.

А також мільйони українців щодня слухають треки «Працює ППО», «Просто хороші люди», «Відболіло!» по радіо у різних куточках світу.

Прокрутка до верху