CULTURE TREND

Співачка Anastasiia Lark розповіла про власний досвід токсичних стосунків у новій пісні

Музичний проект української спвачки Anastasiia Lark виникнув у лютому 2022 року, та об’єднує слухачів своєю щирістю, відвертістю та самобутністю.

Яскравий характер співачки у поєднанні з сильною енергетикою та особистими текстами викликає резонанс у серцях слухачів – в піснях Anastasiia Lark кожен знаходить щось для себе, що близьке з власною історією.

“Кожна моя пісня – це мої власні емоції, які я транслюю в музику. В текстах ви знайдете фрагменти мого життя, моєї історії. Вірю, що ви це відчуваєте”.

“Голова застудилась” – етап виходу з токсичних стосунків, самопізнання та подорож до розуміння справжніх почуттів, себе та світу. Емоційно насичений текст був створений за лічені години. Почуття, що переповнювали артистку впевнено складались в рядки та лягали на папер. Кожне слово, кожна рима – це чиста емоція. В них кожен відворить власні інтерпретації, в глибині себе торкнеться потаємних бажань, проблем та відчуттів.

“Я намагалась передати важливість пошуку себе, цінування внутрішнього світу та відкритість до нових можливостей, відкритість до свободи” – ділиться Anastasiia Lark

Контекст пісні створює можливість для слухачів проаналізувати власні стосунки та внутрішні почуття, знайти в собі внутрішню силу і зробити власні висновки.

Прокрутка до верху