CULTURE TREND

Співачка Carrie Frank дарує Крила кожному, хто вірить в кохання

Carrie Frank /Керрі Франк молода українська співачка,  автор пісень представляє свій дебютний сингл «Крила».

Carrie Frank – молода українська виконавиця та авторка пісень. Її творчий спектр охоплює різні жанри, але основний – поп з елементами року, соулу і денс стилю.

Пісня  «Крила» покликана  подарувати слухачам надію та натхнення, нагадуючи, що кохання – це та сила, яка дарує нам крила. Низький  альт – тембр співачки надає цій композиції особливий шарм та глибину.

«Крила» не просто пісня, а історія про те, як кохання може змінити наші життя на краще. Вона наповнена емоціями й почуттями, які підтримають і надихнуть кожного хто цього потребує».

Співачка ділиться історією створення треку: «Початком мого співочого шляху, став переломний момент в житті, коли я зрозуміла що не хочу його прожити, не здійснивши свою найзаповітнішу мрію – бути співачкою. Спробувавши багато професій, я зрозуміла, що моя душе все таки належить музиці. Це те про що я завжди мріяла. Музика стала моїм компасом. Я повернулась до себе. Хочу дарувати свою музику, працювати, вдосконалюватися щоб мій  слухач мене почув».

«В серці моєї музики-кохання. Світ, долі людей, та власні емоції надихають мене на написання пісень», – говорить виконавиця. – «Моя мета – створювати музику, що залишиться в серцях слухачів на довгі роки та додасть їм натхнення, комусь допоможе або стане саундтреком до якогось класного етапу в житті. Вірю, що в сучасному світі ВАЖЛИВО і МОЖЛИВО бути собою і в творчості, і в житті».

Прокрутка до верху