CULTURE TREND

Співачка KRYLATA презентувала особисту пісню «Я не Я»

Співачка KRYLATA презентувала особисту пісню «Я не Я»

Українська співачка KRYLATA презентує нову особисту пісню «Я не я» та відеокліп на неї. Її музика, її пісні  – фрагменти однієї картини, відображення внутрішнього світу артистки, її життя та станів. Глибока, чуттєва та особиста робота «Я не Я» ніби сон, сповнений болю, розпачу та переживань.

Пісня «Я не я» була створена на квінтесенції стосунків, коли лише мить розділяла життя на «до» та «після», на два різних світи. Розгублена, розбита вщент, KRYLATA писала, вкладала залишки себе у слова та рими, блукала у власних почуттях та емоціях.

Ніжність та світло душі  змінились на байдужість та відчуженість, холод, а відчуття емпатії та підтримка стали порожнім звуком. З кожним рядком KRYLATA все більше втрачала себе та зв’язок з самою собою.

Співачка KRYLATA презентувала особисту пісню «Я не Я»

Відеоробота на пісню – це не просто історія почуттів після розлуки, а ілюзорний портал від непорозуміння до втрати себе у вирі емоцій, розриву душі всередині та бажання зникнути у своєму болі.

Забути минуле, прийняти себе, повернутись до реальності і… віднайти себе справжню, почути свої бажання та поклики, що є найважливішими елементами життя.

Музика рятує, допомагає витримати зміни, побороти самотність. Озираючись, дві тіні стояли за піснею, ними і була написана «Я не Я» – така різна, подеколи антонімічна, заплутана, але єдина.

Прокрутка до верху