CULTURE TREND

Співачка LINNA випустила кліп на свою нову роботу - пісню “Маяки”

Співачка LINNA випустила кліп на свою нову роботу – пісню “Маяки”

Яскрава та талановита співачка LINNA презентує свою нову композицію – “Маяки”. Пісня поєднує в собі драйв сучасної поп-музики та глубокі сенси в тексті і це помітно виділяє її серед великої кількості релізів, що виходять щодня.

Співачка LINNA випустила кліп на свою нову роботу - пісню “Маяки”

Ця пісня є не просто музичним твором, а й поетичним відображенням внутрішньої боротьби кожного з нас. “Маяки” – це не просто цілі, до яких ми прагнемо, вони є символом нашого кохання, внутрішньої свободи та рушійною силою, що веде нас крізь найтемніші моменти.

Ось як коментуя сама співачка свою нову роботу.

“Це пісня про відчайдушну боротьбу зі страхами, власними думками та нерозумінням, куди рухатися далі. Проте кожного дня ми все ближче до наших маяків.  Саме їх промені, неначе сонце, дарують нам сили і тепло щодня. Саме вони дарують нам Любов, Радість, Віру. І якщо ми довіряємо – то ніколи не потонемо.

Справжні професійні автори-виконавці відрізняються своїм підходом до створення музики. Як правило, вони здатні віднайти у собі ту внутрішню енергію, натхнення та думки, які швидко перетворюються у нову композицію. Так вийшло і з піснею “Маяки” у нашої артистки:

Я випустила в той момент все, що в мені було. Всі емоції, біль, радість, надію. Та під час написання тексту я вже знала, що ця пісня не залишиться непочутою. ”

Разом з піснею, LINNA презентує і кліп до цієї пісні. Відеоробота вийшла дуже пропрацьованою у всіх деталях. Команді, яка працювала над кліпом, вдалось передати всю харизму артистки та ті емоції, що вона заклала у пісню.

Відеографом та режисером стала моя подруга та неймовірно талановита Катерина Рура. Мене надихала сама ідея. Я розкривалася наче квітка з кожним новим процесом. І саме найголовніше – коли робиш від серця, страх миттю зникає.

Не дивлячись на те, що це перший кліп артистки, LINNA виглядає дуже професійно, адже має досвід зйомок у кліпах українських виконавців, таких як «Patsyki z Franeka», Mila Di, українському фільмі «Давай, танцюй» та виступах на великих сценах.

“Маяки” – це пісня, яка залишиться з вами на завжди, підтримуючи вас у найскладніші моменти та надихаючи до нових висот. Приєднуйтесь до LINNA у її музичній подорожі та дозвольте “Маякам” ведучи вас до світла та щастя.

Пісню “Маяки” вже можна знайти на всіх музичних платформах.

Більше інформації про LINNA можна знайти на її сторінках в соціальних мережах.

Прокрутка до верху