CULTURE TREND

Співачка NATíYA презентує автобіографічну пісню “Закохані”

NATíYA – нове імʼя в українській музиці з грузинською кровʼю та якісним баченням музики.

Українка грузинського походження NATíYA презентує нову пісню “Закохані”.

“Закохані” – це про закоханість з першого погляду, про те, коли ти не знаєш чи переросте ця історія у кохання. Ця пісня про почуття, що беруть вверх і долають твій розум і надихають тебе, незважаючи на те, що ви здаєтесь різними один одному. 

“Пісня «Закохані” була написала приблизно рік тому, коли я вже прожила ці емоції. Тоді я вже була готова поділитись цим досвідом і слова самі лились і складались у пісню. Думаю, що багатьом дівчатам дуже знайома історія такого кохання!” – розповідає NATíYA.

Ця пісня написана з особистого досвіду, і тому вона є дуже особливою для співачки.

Відеороботу до цієї пісні виконавиця знімала у Києві і порівняла її з коханням.

“Зйомки відео проходили в дуже екстремальних умовах. Дуже незручні підбори не мого розміру, останні спекотні дні і палюче сонце, куди точно не підходив мій чорний піджак. І найголовніше… зйомки на даху 23 поверха! Заради гарних кадрів ми забрались навіть на технічний поверх, куди зазвичай люди вже не лізуть. Але це був дуже крутий досвід, і ця зйомка точно залишиться у моїй пам’яті надовго. Так само і в коханні: проходячи через різні перешкоди, ти все одно шукаєш свою людину, з якою у майбутньому будуєш сім’ю”, – поділилась NATíYA після зйомки.

NATíYA планує дуетну роботу, яку запрем’єрить вже цієї осені. 

Прокрутка до верху