CULTURE TREND

Співачка NAVKA з потужним меседжем у новому кліпі “Дівча зі сталі”

З початком повномасштабного вторгнення співачка NAVKA ні на секунду не зупиняла свою роботу у тилу та на культурному фронті. Поки коханий чоловік співачки воює, NAVKA у прямому сенсі оснащує наших бійців необхідними речами (побутовими, медичними) та автівками. Окрім постійної волонтерської діяльності співачка встигла випустити колекцію автентичного одягу у творчому тандемі з брендом Етно Меланка. Звісно, не забуваючи про творчість. До Дня Збройних Сил України Навка презентує авторську пісню та потужний кліп під назвою “Дівча зі сталі”.

Жінки, яких війна розлучила з їх коханими, часто  зовні виглядають сильними, але вони все одно потребують захисту і моральної підтримки.

“Українські жінки, буквально, змушені були стати «зі сталі», аби виживати. Поки чоловіки захищають нашу країну, жінки стали виконувати і чоловічі ролі у родинах. А багато захисниць у буквальному сенсі стали сталевими, оскільки, так само, на рівні чоловіків, захищають Україну від російських загарбників” – NAVKA про меседж пісні.

Разом з піснею співачка презентує і кліп “Дівча зі сталі”, участь у якому взяв Герой України з позивним “Хук”.

Про Героя:

Олександр Володимирович Коваленко (позивний “Хук”) — український танцюрист, військовослужбовець, лейтенант 24 ОШБ Збройних сил України, учасник російсько-української війни. Герой України (2023).

“Я відзняла це відео під час однієї з поїздок в Україну. Разом зі мною у відео відзнявся воїн, який отримав звання «Герой України» за те, що зберіг життя сотень людей – Олександр Коваленко. Його рідне місто зараз в окупації.  А дружина з донькою так само перебувають за кордоном, поки Олександр щодня ризикує життям, аби зупинити ворога. Щоб підтримати моральний стан таких жінок, я хочу показати їм, що вони такі не одні – де б вони не перебували зараз. І що їхні кохані обов‘язково виживуть і повернуться додому” – NAVKA про кліп.

Ця пісня може стати не лише гімном для кожної тендітної, але сильної жінки, але і надихати українців на перемогу, адже кожна дружина, мама, донька обовʼязково у фіналі “стане ніжною, солодкою квіткою…лебідкою”.

Слухайте та завантажуйте на всіх музичних платформах, а також дивіться кліп на офіційному YouTube-каналі співачки.

Прокрутка до верху