CULTURE TREND

Співачка REYA презентує новий сингл та кліп «Замок з піску»

Співачка REYA презентує новий сингл та кліп «Замок з піску»

Співачка REYA (Анастасія Рей) презентує свій новий трек «Замок з піску» про токсичне кохання. На відміну від минулого сексуального релізу «Любий, кохай мене», який встиг побувати в українських чартах Spotify, Apple Music та Shazam, новий реліз знайомить нас з реаліями нашого життя.

«Замок з піску» — це історія токсичного кохання, породжена порожніми обіцянками про краще майбутнє, що призводить до замкнутого кола сварок і розлучень. Пісня про те, що кохання схоже на замок з піску, який може розвалитися будь-якої миті, якщо не зробити роботу над помилками.

«Кожен відчуває біль від розставання з коханою людиною, але настає момент, коли відносини між двома закоханими не виправляються, не виправдовують тих очікувань, які хтось міг обіцяти й вони розлітаються, як пісок за вітром. Кожна людина іноді може думати вухами та візуальною картинкою, а не головою, чекаючи спершу не дій, а красивих й пустих слів», —  коментує REYA.

Іноді ми настільки заглиблюємось у свої думки й самокопання, в період або по закінченню романтичних стосунків, що відриваємось від реальності. В однойменному відеокліпі екранізований метафоричний шлях дівчини, яка потрапляє у свій внутрішній вимір думок й починає стикатися зі своїми внутрішніми демонами, які ховаються за масками танцівників.

Співачка REYA презентує новий сингл та кліп «Замок з піску»

«Моя героїня кліпу, як і більшість людей починає копатися у своїх думках, тікаючи від внутрішніх демонів й одно разу в паралельній реальності вона побачила їх віч-на-віч. Вона сама намагається побороти свої ж думки й сумнів, але змогла, це зробити коли відчула теплі обійми коханої людини — символ безпеки для кожного з нас», — розповідає Анастасія.

Нагадаємо, що минулий реліз від REYA, це ремейк відомого хіта гурту SMS «Любий, кохай мене», що отримав популярність наприкінці нульових. Вже зараз нова версія хіта налічує понад 500.000 прослуховувань в Apple Music та більш ніж 200.000 в Spotify.

Прокрутка до верху