CULTURE TREND

Співачка Татиша презентує ліричну пісню “Ти тільки світи”

Співачка Татиша презентує ліричну пісню “Ти тільки світи”

Це поп-рок балада про віру в те, що щоби не сталося – ми маємо не втрачати віру. Трек пронизаний меланхолійною ностальгією за близькою людиною.

Співачка Татиша презентує ліричну пісню “Ти тільки світи”

Пісня має автобіографічний характер та присвячена батьку співачки, саме його голос можна почути як бек-вокал у приспіві треку.

“Як зараз пам’ятаю день, коли я написала цю пісню. Я мала велику надію, що ми здолаємо страшну хворобу мого батька, який сказав мені що в нього рак, але я не повинна хвилюватися, бо все буде добре. І ось на цій ноті віри та надії я дуже хотіла допомогти всім, чим могла. Написала пісню і почала шукати лікаря для батька”, – ділиться співачка.

Співачка занурює слухача в світ почуттів та емоцій, які виникають у серці людини, яка можливо втратить найдорожчу людину, але її не полишає надія в світле майбутнє. Поетичні метафори у ліриці та чуттєва мелодія передають емоції та почуття, які супроводжували співачку в той момент.

“У свої пісні я вкладаю все те, що відчуваю. Ця пісня – діалог з Богом, вона про відносини людини з Всевишнім, про те що ми маємо знати, хто ми і яка в нас місія. Про те, що часто забуваємо, що ми тут не назавжди і найголовніше, що ми можемо, це світити для Господа, для інших людей, тим чим призначені на цій землі”, – розповідає Татиша.

Сингл “Ти тільки світи” побудований як діалог між Богом та людиною. Перший куплет та приспів – це звертання Господа до людини, а другий куплет – відповідь людини Богу. 

Слухати трек на майданчиках:

https://fanlink.tv/Tilkusvity

Прокрутка до верху