CULTURE TREND

Співачка ULYA представила свій кліп «Маски» на тематичне свято Halloween

ULYA – це творчий псевдонім співачки Уляни Онищенко з Дніпропетровської області, яка вже чотири роки випускає треки під цим псевдонімом. У музичних колах її називають «затишна співачка, яка співає ліричний джаз».

31 листопада на свято Halloween у виконавиці вийшов кліп на трек «Маски».

Маски – це сміливий заклик до щирості.

Віртуальний світ соціальних мереж транслює нам «успішний успіх», коли в реальному житті ледве зводиш кінці з кінцями, «щирі посмішки», коли насправді все дуже погано, «щасливе сімейне життя», коли ви на грані розлучення. Тож виходить, що життя – театр. А ми самі обираємо грати в ньому ролі, або бути справжніми.

Соціальний меседж пісні полягає в тому, що ми можемо бути різними, але головне – собою.

Артистка розповідає про історію створення пісні: «Все розпочалось з телефонної розмови, де я почула фразу: «Уля, а ти все так сміливо розповідаєш? На що я сказала «так», для мене немає нічого такого, що я маю приховувати». На що мені прилетіла відповідь: «Але ж щастя любить тишу. Я ніколи не викладаю те, що відбувається в моєму житті, бо ще зглазять». Підтекст цієї фрази, який я вловила в голосі: «Мене розчарували люди, підірвали мою довіру і я більше НІКОЛИ не буду з ними відвертою на всі сто». Все б нічого, але це гра. Гра в схованки. Я почала багато думати про це. Бо віртуальний світ соціальних мереж транслює нам «успішний успіх», коли в реальному житті ледве зводиш кінці з кінцями, «щирі посмішки», коли насправді все дуже погано, «щасливе сімейне життя», коли ви на грані розлучення».

Але ж транслювати зовсім інші речі або не транслювати їх зовсім – це втікати від реальності й втікати від себе. Пісня «Маски» –  це сміливий заклик до того, щоб бути справжніми.

Прокрутка до верху