CULTURE TREND

Співак Yogen змінює музичний та візуальний стиль

Артист та його музика стали «дорослішими» та свідомими, його треки ще більш співзвучні із настроєм та відчуттями його аудиторії. Перша робота в новому звучанні – трек “Я буду тим”.

Сингл був спродюсований відомим українським саунд-продюсером Вадимом Лисицею. Автор музики – Антон Крайнов, автор слів – Бочковська Марія (RUMA).

“Я буду тим” – це меланхолійна поп-рок балада про відносини між чоловіком та жінкою. Це сторітелінг від лиця чоловіка, який з першого погляду закохався до безтями. У ліриці артист ділиться своїми особистими почуттями та переживаннями, загортаючи історію у зрозумілий зміст та музику, що створює особливу атмосферу. Брудні гітарні рифи, ритмічні барабани  та впізнаваний тембр Yogen – ось на чому побудований новий трек. Всі музичні інструменти були записані наживо, що надає треку рок-звучання.

Сам трек “Я буду тим” побудований на музичному контрасті між куплетом та приспівом. Куплети – більш повітряні та спокійні, а приспіви – більш експресивні та яскраві.

Історія кохання від Yogen отримала візуалізацію. Над відеокліпом працював режисер Макс Сало, який співпрацює із топовими українськими артистами (Злата Огневич, Без Обмежень).

Відео вийшло інтригуючим та з елементами детективного трилеру. За сюжетом відео, артист викрадає кохану, і відвозить дівчину в ліс та викопує яму… Як виявилося – це креативна пропозиція руки та серця. Варто зазначити акторську гру співака, який з легкістю втілив у кліпі образ холодного вбивці-маніяка, який виявився просто до безтями закоханим хлопцем.

 

Прокрутка до верху